Czytaj więcej...System służy do konstruowania okien, witryn zabudów zewnętrznych termoizolowanych przeznaczonych do zabudowy zewnętrznej w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.

Czytaj więcej...

 

 

System służy do konstruowania okien, witryn zabudów zewnętrznych o wysokich parametrach termoizolacji przeznaczonych do zabudowy w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.System pozwala na konstruowanie konstrukcji o dużych wymiarach.

 

 

Dokumentacja

Czytaj więcej...

System służy do wyknywania niewymagających izolacji termoicznej przegród oraz konstrukcji do zabudowy wewnętrzne i zewnetrznej. Głębokość profilu 50 mm cechuje go jednym z z najmocniejszych na rynku w tej grupie. Wysoka jakość wykończenia powierzchni profili – malowanie lakierem porszkowym na dowolny ral lub anodowanie

 

Czytaj więcej...

TM 62 2.1 - służy do konstruowania drzwi izolowanych termicznie, akustycznej oraz estetycznych, przeznaczonych do zabudowy zewnętrznej w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.

 

 

Czytaj więcej...

TM 74 1.0 - służy do konstruowania drzwi o wysokich parametrach izolacji termicznej, akustycznej oraz estetycznych, przeznaczonych do zabudowy zewnętrznej w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych. 

 

 

 

Czytaj więcej...PBI 50N - służy do wykonywania niewymagających izolacji termicznej drzwi – w tym drzwi wahadłowe. Na bazie systemu PBI 50N można wykonać także drzwi i ściany dymo­szczelne.
Właściwości dymoszczelne drzwi, systemów PBI 50N i PBI 40E sklasyfikowano wspólną aprobatą.