Przesłony wewnętrzne

przeslony wewnetrzne


W naszej ofercie znajdą Państwo przesłony materiałowe w dowolnym kolorze. Jest to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale także ciekawy akcent kolorystyczny w twoim domu Szeroka paleta barw, wzorów i tkanin sprawiają, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Do domu, mieszkania, gabinetu czy biura. Indywidualne wymiary oraz lekkie i łatwe sterowanie:

Rodzaje przesłon:

  • Roleta wolnowisząca jest najprostszym system zaciemniania wnętrz montowany poza skrzydłem okiennym. Roleta może być montowana wewnątrz wnęki okiennej oraz poza nią do ściany lub sufitu, za pomocą wkrętów.
  • Roleta w kasetkach VISIO Jest to roleta w kasetce i prowadnicach w kształcie literu „U” montowana bezpośrednio na skrzydle okna (do listew przyszybowych).
  • Roleta typu dzień i noc to system, w którym dzięki specyfice tkaniny w swobodny sposób można regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia. Roleta montowana jest na skrzydle okna. Istnieje możliwośc zamówienia rolety w kasecie z prowadnicami lub z żyłowym prowadzeniem bocznym.
  • Plisy nie zaleznie od tego czy okno jest prostokątne, czy też trójkątne bądź owalne, czy w płaszczyźnie pionowej czy też okno dachowe - wykonana na miarę plisa sprosta nieomal każdemu wyzwaniu architektonicznemu. Plisy mogą być montowane również na dużych powierzchniach takich jak okna tarasowe typu PSK i HST nie utrudniając im otwierania.
  • Moskitiery w ramce to łatwy sposób, aby uniknąć obecności niechcianych owadów w naszym domu. Moskitiera ramkowa przystosowana jest do szybkiego montażu na okno bez konieczności wiercenia ramy okna. Moskitiery montowane są na zewnętrznej stronie ościeżnicy umożliwiają otwieranie i zamykanie okna bez konieczności demontażu moskitiery.

Wzornik tkanin plis